Ansatte

Administrasjon

Lars Inge Kvande, daglig leder

951 98 822

lars.inge.kvande@trollheim.no

Ronald Aasgård, personalsjef

906 35 494

ronald.aasgaard@trollheim.no

Vibeke Langli, økonomisjef

952 31 338

vibeke.langli@trollheim.no

Åse Torill Solli, fagleder

920 72 121

aase.torill.solli@trollheim.no

Conny Hansen, IT/systemansvarlig

915 55 168

conny.hansen@trollheim.no

Per Olav Garte, driftsleder

918 08 608

per.olav.garte@trollheim.no

Guro R. Guttormsen,  sekretær

922 70 553

guro.guttormsen@trollheim.no

Fagtjenesten

Åse Torill Solli, fagleder

920 72 121

aase.torill.solli@trollheim.no

Liv Astrid Gjengstø, veileder

405 50 056

liv.astrid.gjengsto@trollheim.no

Agnes Dalsegg Sæter, veileder

452 98 927

agnes.dalsegg.saeter@trollheim.no

Rita Torhild Settemsdal, veileder

414 10 967

rita.settemsdal@trollheim.no

Liv Pauline Bele, veileder

483 87 575

liv.bele@trollheim.no

Heidi Ødegård, veileder

905 53 875

heidi.odegard@trollheim.no

Jorun Ødegård, veileder

990 98 945

jorun.odegaard@trollheim.no

Wenche Søyseth, veileder

465 21 930

wenche.soyseth@trollheim.no

Ella Sæter, veileder

911 06 476

ella.saeter@trollheim.no

Trollheim Kurs og Kompetanse

Anders Sæterøy, fagleder og kursinstruktør

907 22 155

anders.saeteroy@trollheim.no

Knut Garte, kursinstruktør

922 70 557

knut.garte@trollheim.no

Therese Bersås, kursinstruktør

401 04 088

therese.bersaas@trollheim.no

Jakob Teilgård, kursinstruktør

454 17 494

jakob.teilgard@trollheim.no

Ove Tørset, kursinstruktør

909 97 577

ove.torset@trollheim.no

Trollheim Vaskeri

Trollheim Vaskeri

71 69 09 10

vaskeri@trollheim.no

Trollheim Reklame

Trollheim Reklame

71 66 06 66

reklame@trollheim.no

Trollheimsvinduet

Anders Skralthaug/Trollheimsvinduet

991 65 243

anders.skralthaug@trollheim.no 

Produksjon

Magnus Berg, plast/elektrisk/mekanisk

975 46 075

magnus.berg@trollheim.no

Gjermund Wågbø, produksjon Sunndal

454 10 667

gjermund.waagboe@trollheim.no

Berit Johansen, pakking/montering

975 07 890

berit.johansen@trollheim.no

Lyder Bævre, pakking/montering

900 67 964

lyder.baevre@trollheim.no

Helge Sundli, kappavdeling

454 94 970

helge.sundli@trollheim.no

Grete Breen, jobbfrukt

482 06 171

grete.breen@trollheim.no