Opplæring og kvalifisering

Vi arbeider med nettsidene våre og kommer snart med nytt innhold. I mellomtiden kan vi nås på
telefon  71 65 77 77 eller via e-post: post@trollheim.no. Vi er også tilgjengelige via Facebook.

#HowTo - 22. mars 2018

#howto

Fra #metoo til #Howto

Seminar i Surnadal kulturhus, torsdag 22. mars 2018.

Har din bedrift kompetanse for å hindre og håndtere seksuell trakassering og overgrep? Vi gir deg mulighet til å høre hva biskop Ingeborg Midttømme, vernepleier/sexolog Bernt Barstad og stortingsrepresentant Jenny Klinge har å fortelle om et viktig og aktuelt tema. Dette blir en viktig dag for deg som ønsker informasjon og økt kompetanse om et viktig tema! 

Mer informasjon på https://fra-metoo-til-howto.no/ og på Facebook. 

HowTo-påmelding
Dersom feltet ikke fylles ut sendes faktura til fakturaadressen.

Kontaktskjema - generelle henvendelser

Kurs og sertifisering:

Kommende kurs og sertifiseringer finner du oversikt over på vår Facebook-side eller ved å ta kontakt med kursansvarlig Anders Sæterøy for mer informasjon og påmelding (tlf. 90 72 21 55).

Trollheimsvinduet:

Kontaktperson: Anders Skralthaug (tlf. 99 16 52 43).

Trollheim Reklame: 

Tlf. 71 66 06 66, e-post: reklame@trollheim.no

Trollheim Vaskeri: 

Tlf: 71 69 09 10, vaskeri@trollheim.no

Kontaktinformasjon til andre ansatte finner du nederst på siden. 

Surnadal (hovedkontor)

Hovedavdeling er lokalisert like ved Industrikaia i Surnadal.

  • Produksjonsavdelingen: Pakking og distribusjon, plastsveising og montering av el-komponenter, Veisikring (reflekser og brøytestikker), Kappavdeling
  • Trollheimsvinduet, (egen Facebook-side).
  • Kursavdeling (se kurskalender på ekstern side)
  • Fagtjenesten
  • Trollheim Reklame (egen Facebook-side)

Sunndal (avdeling)

Avdeling Sunndal har lokaler i industriområdet rett utenfor sentrum på Sunndalsøra

  • Produksjonsavdeling kjellerreoler, parkbenkbord, potetkasser, tøyposer til produksjonsprøver, tau og emballasjekasser, monteringsarbeid, kapping av plastband og trevarer, pakking av lister og utforing.
  • Jobbfrukt: Vi leverer til bedrifter i Sunndal, Surnadal, Rindal og Tingvoll Kommune. 
  • Transport: Utkjøring av varer etter oppdrag.
  • Trollheim Vaskeri
  • Fagtjenesten

Kontaktinformasjon, ansatte

Navn Stilling E-post Telefon
Eva Holten Avdelingsleder Trollheim Reklame eva.holten@trollheim.no 97 15 13 74
Lars Inge Kvande Daglig leder lars.inge.kvande@trollheim.no 95 19 88 22
Per Olav Garte Driftsleder/Avdelingsleder Sunndal per.olav.garte@trollheim.no 91 80 86 08
Åse Torill Solli Fagleder aase.torill.solli@trollheim.no 92 07 21 21
Eirik Strøm Grafisk formgiver Trollheim Reklame eirik.strom@trollheim.no 71 66 06 66
Marie Farstad Grafisk formgiver Trollheim Reklame marie.farstad@trollheim.no 71 66 06 66
Conny Hansen IT/Systemansvarlig og VTA conny.hansen@trollheim.no 91 55 51 68
Helge Sundli Kappavdeling helge.sundli@trollheim.no 45 49 49 70
Guro Ranes Guttormsen Kontorsekretær administrasjon guro.guttormsen@trollheim.no 92 27 05 53
Eldbjørg Berset Kontorsekretær Surnadal eldbjorg.berset@trollheim.no 92 21 01 65
Jorunn Nes Kontorsekretær Sunndal jorunn.nes@trollheim.no 92 27 17 31
Knut Garte Kursinstruktør knut.garte@trollheim.no 92 27 05 57
Therese Bersås Kursinstruktør therese.bersaas@trollheim.no 40 10 40 88
Anders Sæterøy Kursinstruktør/Vedlikeholdsansvarlig anders.saeteroy@trollheim.no 90 72 21 55
Anders Skralthaug Ordre/salg Trollheimsvinduet anders.skralthaug@trollheim.no 99 16 52 43
Berit Johansen Pakking/montering berit.johansen@trollheim.no 97 50 78 90
Lyder Bævre Pakking/montering lyder.baevre@trollheim.no 90 06 79 64
Ronald Aasgård Personalsjef ronald.aasgaard@trollheim.no 90 63 54 94
Magnus Berg Plast, el- og mekanisk avdeling magnus.berg@trollheim.no 97 54 60 75
Eva Henriette Bøklepp Produksjon Sunndal eva.h.boklepp@trollheim.no 41 55 45 88
Gjermund Wågbø Produksjon Sunndal gjermund.waagboe@trollheim.no 45 41 06 67
Grete Breen Produksjon/Jobbfrukt grete.breen@trollheim.no 48 20 61 71
Jörg Brunke Produksjon/montering Trollheim Reklame jorg.brunke@trollheim.no 71 66 06 66
Ella Sæter Prosjekt/utvikling Sunndal ella.saeter@trollheim.no 91 10 64 76
Trollheim Kurs og Kompetanse Påmelding/informasjon kurs@trollheim.no 90 72 21 55
Trollheim Vaskeri Sunndal vaskeri@trollheim.no 48 38 96 33
Jorun Ødegård Veileder jorun.odegaard@trollheim.no 99 09 89 45
Liv Astrid Gjengstø Veileder liv.astrid.gjengsto@trollheim.no 40 55 00 56
Wenche Søyseth Veileder wenche.soyseth@trollheim.no 46 52 19 30
Agnes Dalsegg Sæter Veileder/Raskere tilbake agnes.dalsegg.saeter@trollheim.no 45 29 89 27
Heidi Ødegård Veileder/Raskere tilbake heidi.odegard@trollheim.no 90 55 38 75
Vibeke Langli Økonomisjef vibeke.langli@trollheim.no 95 23 13 38